THM 23 (2017) 1

Objavljen je novi broj našeg časopisa Tourism and Hospitality Management.

Online first izdanje možete pogledati na Hrčku.

Radionica svibanj 2017.

Podsjećamo korisnike da će se u srijedu, 03. svibnja 2017., u 16.30 sati u računalnoj učionici (prizemlje FMTU) održati kratka radionica pretraživanja izvora informacija. Vidimo se!

NEW YORK TIMES

Obavještavamo korisnike da je Scientific Knowledge Services do kraja travnja s fakultetskih računala omogućio pristup New York Times-u.

Dostupni su članci izdani od 1851. do danas.

Radionica travanj 2017.

Podsjećamo korisnike da će se u srijedu, 05. travnja 2017., u 16.30 sati u računalnoj učionici (prizemlje FMTU) održati kratka radionica pretraživanja izvora informacija. Vidimo se!

JSTOR e-knjige u otvorenom pristupu

Na bazi JSTOR u otvorenom pristupu dostupno je više od 500 e-knjiga.

Naslovi su dani na korištenje pod Creative Commons licencama, slobodni su za preuzimanje te ne sadržavaju DRM ograničenja u pogledu preuzimanja cjelovitog sadržaja kao ni ispisa istog.

Preuzmite popis dostupnih naslova, a detaljnije informacije možete pročitati ovdje.

CORE

CORE je koristan izvor informacija u otvorenom pristupu. Agregira podatke iz repozitorija i znanstvenih časopisa iz cijelog svijeta i omogućava besplatan i neograničen pristup svima.

Pretražite na https://core.ac.uk/

Poziv na predavanje

Pozivamo vas na predavanje

PUT DO IZGARANJA NA POSLU POPLOČEN JE DOBRIM NAMJERAMA

Mlada doktorica psihologije Sanja Bradić pokušat će odgovoriti na pitanja kao što su:

Jesu li stres i njegove popratne pojave poput burnouta postale previše trendy u znanstvenom i svakodnevnom psihologiziranju zanemarujući neminovnost stresnih doživljaja u našem životu? Jesmo li zaboravili probleme prevesti u izazove? Jesmo li doživjeli neke znakove burnouta iako smo sve napravili kako treba i kako se od nas očekuje? Zanemarujemo li njegove moguće štetne posljedice sve dok ih ne doživimo na vlastitoj koži?

Radujemo se vašem dolasku!

Vijećnica Fakulteta, utorak 7.3.2017. u 12 sati