Grupa za prevladavanje straha od javnog nastupa

Psihološko savjetovalište SSC-a organizira besplatni grupni tretman s ciljem poučavanja studenata kako prevladati strah od javnog izlaganja.

Grupa će se sastajati jednom tjedno u trajanju od 2 sata u prostorijama SSC-a (Kampus na Trsatu). Prvi susret planira se za početak studenoga, a termin održavanja će se definirati na temelju rasporeda članova grupe.

Ako izbjegavate izlaganje seminara i održavanje prezentacija pred kolegama ili ih odradite, ali uz teške muke, ovo je grupa za vas. Pošaljite ime i prezime, studij i godinu studija te broj telefona na e-mail adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili nazovite 051/265-841. Broj mjesta je ograničen, a prijave su otvorene do 28. listopada 2016.

Za sve dodatne informacije nazovite ili pošaljite e-mail!