Posjet Ambasadora Republike Koreje i potpisivanje sporazuma o suradnji između FMTU-a i Sveučilišta Gyeongju iz Republike Koreje

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu je 4. svibnja 2017. godine posjetio Ambasador Republike Koreje, NJ. E. gospodin Won-sup Park, na čiju se inicijativu sklopio Sporazum suradnje na području obrazovanja i istraživanja između Fakulteta iz Opatije i Sveučilišta Gyeongju iz Gyeongju, Gyeongsangbukdo, Republika Koreja.

Sporazum ima za cilj poticanje međunarodne suradnje, razvoj akademskih i kulturnih veza, znanstvenih istraživanja i drugih aktivnosti. Poseban naglasak biti će stavljen na mobilnost istraživača, nastavnika i studenata čime se želi snažnije doprinijeti transferu znanja i iskustva s ciljem podizanja kvalitete obrazovnih programa i znanstvenih istraživanja dviju institucija.

2017-Korea