Održana fokus grupa s predstavnicima lokalne zajednice Medveje

19.05.2023.

Studenti diplomskog studija Menadžment u turizmu, u sklopu kolegija Turizam i lokalna zajednica, pod vodstvom doc. dr. sc. Jelene Đurkin Badurina provode istraživački pilot projekt na području Medveje.
U srijedu 17. svibnja studenti su obišli područje Medveje, nakon čega je uslijedila fokus grupa sa predstavnicima lokalne zajednice koji se bave turizmom, poljoprivredom i ugostiteljstvom.
Kroz fokus grupu studenti su imali prilike čuti zanimljive informacije o specifičnostima, potrebama i potencijalima turizma u Medveji, te postaviti pitanja.
Zahvaljujemo Mjesnom odboru Medveja na suradnji i gostoprimstvu, te sudionicima fokus grupe koji su izdvojili vrijeme da sa studentima podijele svoja iskustva.