Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji

Fakultet za  menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji kao jedina ustanova u Republici Hrvatskoj, koja je u potpunosti orijentirana na edukaciju, razvoj kadrova i znanstvenih istraživanja u području  turizma i ugostiteljstva izvodi sveučilišni prijediplomski studij “Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu” (4 godine, 240 ECTS-a).

Svjetska turistička organizacija (UNWTO) studijskom je programu dodijelila certifikat kvalitete UNWTO.TedQual za razdoblje 2020. – 2024. UNWTO.TedQual je program zaklade UNWTO.Themis i najvažniji je dokaz kvalitete programa visokog obrazovanja, osposobljavanja i istraživanja u turizmu u cijelom svijetu.

• Sveučilišni prijediplomski studij “Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu” ima 2 smjera, i to:
    • Menadžment u turizmu
    • Menadžment u hotelijerstvu.
  • Sveučilišni prijediplomski studij izvodi se  na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji  za:
    • studente u redovitom statusu i
    • studente u izvanrednom statusu.
  • Sveučilišni prijediplomski studij u Studijskom centru Zabok izvodi se za:
    • studente u izvanrednom statusu.

O studiju

Ishodi učenja