Poziv na prijave na natjecanje “The Future is Now: Technology Needs of Hilton”

03.07.2023.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvo zajedno sa International Federation for IT and Travel & Tourism (IFITT) organizira IFITT Talk@ Opatija u formi studentskog natjecanja u inovacijama koje će svoje finale imati u sklopu 3. studentske konferencije Wave 4 Tourism 2023.

Tema natjecanja je “The Future is Now: Technology Needs of Hilton“.

Pozivaju se studenti da formiraju tim od troje studenata te da se do 1. kolovoza 2023. prijave i pošalju pisani prijedlog, mood board i motivaciju za sudjelovanje. Sudionici koji prođu u naredni krug trebaju dostaviti konačno rješenje do 15. rujna 2023. te predstaviti svoje rješenje žiriju 7.listopada 2023. godine.

Svi sudionici koji dostave konačno rješenje i prezentiraju ideju dobit će certifikat za sudjelovanje dok će prva tri mjesta dobiti certifikat s naznačenim osvojenim mjestom.  Sponzor vrijednih nagrada je Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa.

Za više informacija o natjecanju posjetite mrežnu stranicu: https://wave4tourism.fthm.hr/wave-4-tourism-ifitt-talk.

Za sva dodatna pitanja, moguće je kontaktirati organizatore putem maila: ifitt.talk@fthm.hr.