Predstavnici Francuskog Instituta posjetili Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu

29.06.2023.

Danas su naš fakultet posjetili gospodin Benoît Le Dévédec, ataše za obrazovnu i jezičnu suradnju i gospođa Estelle Halimi-Dagron, savjetnica za suradnju i kulturnu djelatnost i ravnateljica Francuskog Instituta u Hrvatskoj.

Na sastanku sa dekanicom fakulteta prof. dr.sc. Sandrom Janković, prodekanom za međunarodnu suradnju prof.dr.sc Markom Perićem i voditeljicom Katedre za poslovne strane jezike dr.sc. Alenkom Šuljić Petrc razmotrili su mogućnosti jačanja suradnje našeg Fakulteta s visokoškolskim institucijama u Francuskoj, razmjene studenata i profesora kao i promoviranje učenja francuskog jezika u turizmu i hotelijerstvu.