Ljetna škola 3rd BIP International Summer School »Organization, Management and Society« FOV 2023

26.09.2023.

U rujnu ove godine u organizaciji  Fakulteta za organizacijske vede, Sveučilišta u Mariboru održana je u Kranju  ljetna škola naziva 3rd BIP International Summer School »Organization, Management and Society« FOV 2023. U sklopu ljetne škole organizirana su predavanja i radionice za studente te natjecanje studentskih timova u rješavanju studije slučaja.

Kao predstavnici FMTU-a u ljetnoj školi sudjelovale su četiri studentice Matea Habuš, Marija Čorak, Lan Plazibat i Stela Novaković te prof. dr. sc. Kristina Črnjar koja je održala predavanje i radionicu iz područja HRM-a.

Zahvaljujem našem partneru Fakultetu za organizacijske vede, Sveučilišta u Mariboru na suradnji i čestitamo na uspješno organiziranoj ljetnoj školi!