Uspješno provedena Akcija dobrovoljnog darivanja krvi na FMTU / Fakultet dobitnik Zahvalnice Hrvatskog Crvenog križa

15.05.2024.
/ Vijesti / /

Snagu svoje humanosti i ove su godine pokazali studenti i zaposlenici Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu. Još jedna humanitarna akcija Darivanja krvi, održana na našem Fakultetu, uspješno je provedena 14. svibnja 2024. godine u suradnji sa GD Crvenog Križa Opatija i i Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu KBC Rijeka. Fakultetu je pritom od strane GDCK Opatija uručena Zahvalnica Hrvatskog Crvenog križa na bezrezervnoj pomoći i doprinosu ovoj humanitarnoj akciji.

Zahvaljujemo svima koji su se pridružili ovoj akciji kao i svima koji su zajedno sa nama sudjelovali u promoviranju ideje darivanja krvi kao jedne od najplemenitijih gesta u pružanju pomoći onima kojima je to najpotrebnije. Činimo i dalje zajedno humana djela! Pomažimo jedni drugima i činimo ovaj svijet boljim!