Održana promocija knjige „Brendiranje kulturom: glagoljica“

20.05.2024.

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu 16. 5. 2024.  održano je predstavljanje projekta “Glagoljica kao brend” i predstavljanje knjige “Brendiranje kulturom: glagoljica”. Program je moderirala izv. prof. dr. sc. Martina Mikrut Nađsombat, a knjigu i projekt predstavile su autorice prof. dr. sc. Jasna Horvat i prof. dr. sc. Josipa Forjan sa Ekonomskog fakulteta iz Osijeka.

Svrha predstavljanja knjige bila je pojasniti Model kružne kreativnosti čiji je rezultat cjelovito brendiranje fenomena koji se postavlja u središte modela, a koji ima za cilj ponuditi rješenja za glagoljska kulturna dobra. Zahvaljujemo profesoricama što su izabrale naš Fakultet za promociju knjige, koja otvara nove vidike za ideje i nove zajedničke projekte.