Ponuda za kratkim intenzivnim programom (BIP, u sklopu programa Erasmus+) u Sloveniji

29.05.2024.

Obavještavamo vas o mogućnosti sudjelovanja na kratkom intenzivnom programu (BIP, u sklopu programa Erasmus+) kojeg organizira naš Erasmus partner University of Maribor, Faculty of Organizational Sciences. Prva prijava se šalje BIP koordinatorici na FMTU, a potom i putem UNIRI natječaja. Po sudjelovanju na programu, dobivate 3 ECTS-a, za koje postoji mogućnost zamjene za izborni kolegij na FMTU naredne akademske godine.

Naziv BIP-a: 4th BIP International Summer School »Organization, Management and Society« (detaljnije o cijelom programu pročitajte ovdje)
Online period: 26.8. & 13.9.
Onsite period: 2.-7.9.2024.
Prijava: do 25.6. na e-mail vedrana.cikes@fthm.hr. Prijava je ograničena na maksimalno 4 studenta sa FMTU. Prijave će se zaprimati po redu pristizanja.

NAPOMENA: sudjelovanje na ovom programu je BESPLATNO i stipendira se putem Erasmusa (proučite smjernice za BIP, koje se nalaze ovdje)