Potpisan sporazum o realizaciji stručne prakse

27.05.2024.

Turisti i posjetitelji traže autentična iskustva prilikom posjeta određenoj destinaciji. Istra je poznata kao središte hrvatske vinske industrije čiji razvoj iz godine u godinu obogaćuje gastronomsku turističku ponudu ovog kraja.
U vinariji obitelji Kozlović, poznatom i pod nazivom „Kuća za ljude i vino“ sve je usmjereno na doživljaj koji će posjetitelje na najbolji način upoznati s poviješću Istre i istarskog vinarstva budući je postao dio identiteta destinacije u prirodnom i kulturnom aspektu.

Kako bi studenti smjera Menadžment u turizmu stekli dodatna znanja te unaprijediti svoje praktične vještine, direktorica poduzeća KOZLOVIĆ d. o. o., Antonella Sorgo Kozlović i dekan Fakulteta prof. dr. sc. Marko Perić, potpisali su sporazum o realizaciji stručne prakse.

Zahvaljujemo direktorici Sorgo Kozlović na podršci u nastavnom procesu i veselimo se daljnjoj suradnji!