Sudjelovanje na ljetnoj školi pod nazivom “Survey Experiments”.

11.07.2024.

Tri studentice doktorskog studija i asistentice na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu sudjelovale su tijekom srpnja na ljetnoj školi pod nazivom “Survey Experiments”. Ova ljetna škola, organizirana od strane Research and Expertise Centre for Survey Methodology (RECSM) Sveučilišta Pompeu Fabra, pružila je studenticama jedinstvenu priliku za učenje i razvoj.

Predavanja je održao izvanredni profesor Jordi Muñoz s University of Barcelona. Program je bio osmišljen kao intenzivni tečaj koji pokriva teorijske i praktične aspekte eksperimenta putem anketa. Sudjelovanje na doktorskim ljetnim školama od iznimne je važnosti za profesionalni razvoj doktoranda jer im omogućuje stjecanje novih znanja i vještina koje mogu primijeniti u svojoj budućoj karijeri te pruža priliku za umrežavanje s kolegama iz različitih dijelova svijeta.