Hotelska kuća 2024

25.09.2024.

Poštovani,

zadovoljstvo nam je pozvati Vas na 2. znanstveno – stručnu konferenciju „HOTELSKA KUĆA 2024.“ koju Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci organizira u suradnji s Udrugom poduzetnika u hotelijerstvu Hrvatske (UPUHH).

Konferencija će se održati u sklopu 26. Kongresa hotelijera, 26. i 27. studenoga 2024. godine u Sheraton Zagreb Hotel u Zagrebu.

Obavještavamo Vas da je rok za slanje cjelovitih radova produžen do 7. listopada 2024. godine, kako bi svi zainteresirani autori imali priliku sudjelovati svojim znanstvenim i stručnim radovima.

Cilj konferencije je okupiti i povezati znanstvenike i stručnjake iz prakse koji će svojim diskusijama i iskustvima pridonijeti razvoju znanosti i struke, kao i rješavanju aktualnih izazova u hotelijerstvu. Prihvaćeni radovi bit će objavljeni u zborniku radova 2. znanstveno-stručne konferencije „Hotelska kuća 2024.”.

Više informacija o konferenciji možete pronaći na web stranici: https://hk.fthm.hr.

Radujemo se Vašim prijavama i susretu u Zagrebu!

S poštovanjem,

Organizacijski odbor