Suradnja FMTU i  Sveučilišta „Haxhi Zeka“ iz Peći

11.10.2024.

U Nacionalnoj i sveučilišnoj knjižnici „Pjeter Bogdani“ u Prištini  10. listopada 2024. godine je održana svečanost predaje ugovora o suradnji između Sveučilišta „Haxhi Zeka“ iz Peći na Kosovu i rektora prof. dr. Armand Krasniqi te Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu. Svečanosti su prisustvovale prof. dr. sc. Marinela Krstinić Nižić, prodekanica za razvoj i izv. prof. dr. sc. Elena Rudan, prodekanica za poslovne odnose.

Na poziv Institute of Scientific Research for Sustainable Development sa Kosova i prof. ass. Filipa Ruxho prodekanice su sudjelovale i na konferenciji International scientific conference on sustainable regional development (ISCSRD) – Demographic Transition in 2050 and regional policies in cities and territories of the developing word. Konferencija je održana 10. i 11. listopada 2024. godine u Nacionalnoj sveučilišnoj knjižnici u Prištini.