Poziv: Open Science Café – otvorena recenzija

19.04.2023.

Poštovani,

Centar za otvorenu znanost i upravljanje znanstvenim informacijama (COZ) Sveučilišne knjižnice Rijeka organizira drugi ovogodišnji Open Science Café koji će se održati 25. travnja 2023. od 10:00 do 11:00 sati na platformi Microsoft Teams.

Izlaganje na temu otvorene recenzije održat će izv. prof. dr. sc. Ksenija Baždarić, profesorica na Katedri za temeljne znanosti Fakulteta zdravstvenih studija Sveučilišta u Rijeci, urednica za znanstvenu čestitost u časopisu Croatian Medical Journal i glavna urednica časopisa European Science Editing te voditeljica projekta Poznavanje, stavovi i korištenje alata otvorene znanosti u biomedicini.

Open Science Caféu mogu se pridružiti svi autori i istraživači koji traže odgovor na pitanja:

Zašto otvoreni recenzijski postupak?

Kako se provodi otvoreni recenzijski postupak?

Kada se provodi recenzijski postupak?

Tko otkriva svoj identitet?

Što je na raspolaganju javnosti?

Gdje se vodi recenzijski postupak?

Za sudjelovanje se potrebno prijaviti ovdje.

Poveznica za sudjelovanje:

Kliknite ovdje da biste se pridružili sastanku