Fakultet predstavljen na Sajmu karijera u Poreču

17.11.2023.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu predstavljen je  u srijedu 15.11.2023. godine na Sajmu karijera u Sportskoj dvorani Žatika u Poreču. Bila je to prilika da srednjoškolce s područja Poreštine i  cijele Istre upoznamo s našim prijediplomskim i diplomskim studijima. Naš Fakultet su predstavljale voditeljica Ureda za studente Denis Turalija i izv. prof. dr. sc. Elena Rudan, prodekanica za poslovne odnose.

Zahvaljujemo se na pozivu organizatorima sajma:  Gradu Poreč-Parenzo, Klubu za mlade Poreč-Club per i giovani Parenzo, Srednjoj školi Mate Balote Poreč i Turističko ugostiteljskoj školi Antona Štifanića Poreč.

Zahvaljujemo se svim učenicima koji su posjetili štand Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu!