Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu predstavljen je na EduFest-u

24.10.2023.

Najveće obrazovno događanje u regiji održano je 20.10.2023. u Studentskom centru u Zagrebu. Festival studiranja i studentskog života uz obrazovni sajam ponudio je i niz drugih sadržaja i tema vezanih uz studiranje i studentski život. Izlagači na Edufestu su različite institucije i organizacije poput državnih institucija, jedinica regionalne i lokalne samouprave (županije, općine i gradovi), hrvatskih i inozemnih javnih te privatnih sveučilišta, veleučilišta i visokih škola, zatim veleposlanstava i stranih kulturnih centara, privatnih tvrtki te zaklada. Ove godine na sajmu sudjelovali su i predstavnice Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu doc. dr. sc. Marina Barkiđija Sotošek, voditeljica diplomskih studija i asistentica Tatjana Špoljarić.