Investments and ESG: Empowering MSME’s“

09.07.2024.

Na Fakultetu je održan prvi Blended intensive programme pod nazivom: „Investments and ESG: Empowering MSME’s“ u organizaciji prof. dr. sc. Gorana Karanovića i izv. prof. dr. sc. Siniše Bogdana na način da je u periodu 03.06. – 07.06.2024 održana online nastava, dok je u periodu 01.07.-05.07.2024 održana onsite nastava. Sva predavanja su održana na engleskom jeziku, a u istima su sudjelovali profesori iz Grčke, Rumunjske i Slovenije, te sa našeg fakulteta prof. dr. sc. Goran Karanović i izv. prof. dr. sc. Siniša Bogdan i dr. sc. Natali Brmalj. Osim nastavnog osoblja u BIP-u su sudjelovali i predavači iz Erste Banke i mikro poduzeća Hug&Punch.  U program je bilo uključeno 7 studenata iz Rumunjske – University of Oradea, 5 studenata iz Slovenije University of Maribor, te 10 studenata iz Grčke. Studenti su po završetku programa uspješno prezentirali svoje studije slučajeva u obliku investicijskih projekata vezanih uz turizam u koje su implementirali ESG faktore, te su ostvarili 3 ECTS-a.