Održana komemoracija u spomen na dr. sc. Paju Slamića

15.01.2024.

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu 10.1.2024. godine održana je komemoracija u spomen na pokojnog umirovljenog nastavnika dr. sc. Paju Slamića koji je ostavio neizbrisiv trag i kao nastavnik na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu i kao suradnik na različitim institucijama s kojima je surađivao.

Na skupu sjećanja, nakon minute šutnje, riječi posljednjeg pozdrava uputili su dekan Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu prof. dr. sc. Marko Perić, prof. dr. sc. Dean Crnković, dekan Fakulteta za matematiku, Sveučilišta u Rijeci, prof. dr. sc. Christian Stipanović, nastavnik na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, dr. sc. Igor Brajdić te doc. dr. sc. Ivana Slamić, kćerka pokojnog dr. sc. Paje Slamića.

Dr. sc. Pajo Slamić ostat će svima u sjećanju kao vrsan nastavnik i stručnjak iz matematike koji je bio spreman uvijek pomoći studentima i nastavnicima u savladavanju izazova u matematici.