Održano gostujuće predavanje na temu „Upravljanje ljudskim resursima i Generacija Z“

14.04.2023.

Kako motivirati različite generacije zaposlenika u poduzeću? Jesu li poslodavci spremni na Generaciju Z? Kako se aktivnosti odjela ljudskih resursa prilagođavaju novonastalim okolnostima?
Odgovore na ova pitanja studentima 3. godine sveučilišnog prijediplomskog studija i ostalim zainteresiranim studentima fakulteta dala je gospođa Nataša Kovačić Stilinović, direktorica ljudskih resursa Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa, jedne od nastavnih baza Fakulteta.
Gospođa Kovačić Stilinović održala je gostujuće predavanje 4. travnja 2023. godine na kolegiju Menadžment ljudskoga kapitala pod nositeljstvom prof. dr. sc. Kristine Črnjar na temu „Upravljanje ljudskim resursima i Generacija Z“. U sklopu svoga predavanja i rasprave sa studentima dotaknula se je pitanja novih trendova i izazova s kojima se susreću menadžeri u nastojanju da pridobiju, zadrže i motiviraju zaposlenike generacije Z.
Zahvaljujemo se studentima i gospođi Nataša Kovačić Stilinović na odazivu i sudjelovanju na predavanju.