Online edukacije za pružatelje usluga smještaja u Primorsko-goranskoj županiji

02.05.2023.

Turistička zajednica Kvarnera kao organizator i ove godine u suradnji s Fakultetom za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu organizira online edukacije za pružatelje usluga smještaja u Primorsko-goranskoj županiji pod nazivom Kvarner Family EDU.

Cilj edukacija je pomoći iznajmljivačima u rješavanju izazova iznajmljivanja te podići kvalitetu cjelokupne usluge domaćinstava Primorsko-goranske županije.

Prvi modul naziva „REKATEGORIZACIJA I POREZNI ASPEKTI POSLOVANJA U OBITELJSKOM SMJEŠTAJU“ održao se 27. travnja 2023.; dok će se naredna dva proljetna modula održati u svibnju. Prvi modul je privukao rekordni broj iznajmljivača, njih čak 264. Edukaciju za Turističku zajednicu Kvarner organizira i vodi Centar za karijere i stručnu praksu Fakulteta i to doc. dr. sc. Josipa Cvelić Bonifačić i Ivan Butković, mag. oec.

Ovim putem zahvaljujemo svim našim predavačima na uloženom trudu i nesebičnom dijeljenju znanja te svim našim polaznicima na aktivnom sudjelovanju.