Potpisan sporazum o realizaciji stručne prakse

03.05.2024.

Coco’s management i Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Sveučilišta u Rijeci potpisali su sporazum o realizaciji stručne prakse temeljem koje će studenti smjera Menadžment u turizmu dobiti priliku stečena teorijska znanja primijeniti u praksi i na taj način pripremiti se za rad u realnom sektoru. Tvrtka Coco‘s management prvi je i jedini konzultant u Hrvatskoj koji pruža cjelovita rješenja za pet friendly segment u turističkom sektoru. Osim na području Republike Hrvatske, tvrtka Coco‘s management posluje i na međunarodnom tržištu, primjerice u Italiji, koja je najjača referenca za pet friendly turizam na Mediteranu.
Zahvaljujemo direktorici Valentina Jonjić na suradnji i veselimo se stjecanju praktičnih vještina za naše studente!