Potpisivanje ugovora o stručnoj praksi FMTU, Grada Kastva i Turističke zajednice Grada Kastva

18.01.2024.

Dana 16. prosinca, Grad Kastav, Turistička zajednica Grada Kastva i Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci potpisali su Sporazum o realizaciji stručne prakse studenata Fakulteta te na taj način postali partneri u dijelu nastavnog procesa. Svečanom potpisivanju prisustvovali su gradonačelnik Grada Kastva Matej Mostarac, direktor TZ Grada Kastva Saša Brusić i dekan Fakulteta prof. dr. sc. Marko Perić sa suradnicima.

Grad Kastav i Turistička zajednica će, kao partneri Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, poticati i omogućavati obavljanje stručne prakse radi što kvalitetnije izobrazbe iz područja turizma i održivog razvoja.

Gradonačelnik i Dekan iskoristili su ovaj susret i za razgovor o budućoj suradnji u području projekata i edukacija.