Potpisivanje ugovora o stručnoj praksi FMTU i Općine Matulji

18.01.2024.

Općina Matulji i Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci potpisali su Sporazum o realizaciji stručne prakse studenata Fakulteta te na taj način postali partneri u dijelu nastavnog procesa. Svečanom potpisivanju prisustvovali su načelnik Općine Matulji Vedran Kinkela i dekan Fakulteta prof. dr. sc. Marko Perić sa suradnicima.

Na ovaj način, Općina Matulji će kao partner Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, omogućiti studentima da obavljanjem stručne prakse steknu što kvalitetniju izobrazbu iz područja ugostiteljstva, turizma i održivog razvoja.

Općinski načelnik Vedran Kinkela i dekan prof.dr.sc. Marko Perić iskoristili su ovu priliku i za razgovor o budućoj suradnji Općine Matulji i Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu i na drugim područjima.