Predavanje Krunoslav Kapetanović –  Kako od studenta FMTU do vlasnika hotela

05.10.2023.

U sklopu Tjedna brucoša u srijedu, 4. listopada 2023., vlasnik Boutique & design hotela Navis, gosp. Krunoslav Kapetanović održao je predavanje „Kako od studenta FMTU do vlasnika hotela“. Predavanje je studentima pružilo uvid u put do uspjeha našeg cijenjenog bivšeg studenta. Gosp. Kapetanović je kroz svoju inspirativnu priču podijelio svoje iskustvo i korisne savjete, istaknuvši zanimljivost rada u turizmu i hotelijerstvu te sve ono što taj posao donosi. Također, potaknuo je studente da budu otvoreni za nove ideje i da se ne boje preuzeti rizik kako bi ostvarili svoje snove. Nakon zanimljivog predavanja brucoši su postavljali pitanja o uspješnoj karijeri gosp. Kapetanovića.

Prije samog predavanja, prof. dr. sc. Marinela Krstinić Nižić predstavila je rad Centra za karijere i stručnu praksu studenata Fakulteta i pozvala studente da se aktivno uključe u radionice i predavanja koje će Centar organizirati tokom akademske godine.