Predavanje Krunoslav Kapetanović –  Razvoj karijere od brucoša do vlasnika hotela

03.10.2024.

U sklopu Tjedna brucoša u četvrtak, 3. listopada 2024., vlasnik Boutique & design hotela Navis, gosp. Krunoslav Kapetanović, naš Alumni član Fakulteta, održao je zanimljivo predavanje o svojoj karijeri. Kroz vlastito iskustvo pružio je studentima uvid kako može izgledati put do uspjeha. Gosp. Kapetanović je kroz svoju inspirativnu priču podijelio korisne savjete za studente, istaknuvši zanimljivost rada u turizmu i hotelijerstvu sa svim preprekama i izazovima u budućnosti. Za kraj predavanja poručio je brucošima da ne posustaju u svojim idejama i da se ne boje preuzeti rizik kako bi ostvarili svoje snove. Nakon predavanja brucoši su postavljali pitanja o uspješnoj karijeri gosp. Kapetanovića, a mi se veselimo daljnjoj suradnji sa našim članovima Alumni zajednice.

Prije samog predavanja, prof. dr. sc. Romina Alkier, predsjednica Alumni-a, predstavila je rad Centra za karijere i stručnu praksu studenata  te rad Alumni Fakulteta te pozvala studente da se aktivno uključe u radionice i predavanja koje će Centar i Alumni organizirati tokom akademske godine.