Predstavnicima Hrvatske nogometne reprezentacije dodijeljeno priznanje za promociju hrvatskog turizma

29.05.2024.

Danas je predstavnicima Hrvatske nogometne reprezentacije dodijeljeno priznanje za promociju hrvatskog turizma kojeg je predao Fakultet za menadžment za turizam i ugostiteljstvo.

Priznanja za promociju hrvatskog turizma su uručena Zlatku Daliću, izborniku Hrvatske nogometne reprezentacije i Marijanu Kustiću, predsjedniku Hrvatskog nogometnog saveza, a na Fakultetu uz Zlatka Dalića i Marijana Kustića su bili Šime Vrsaljko, ambasador HNS-a te članovi stručnog stožera. Priznanja je predao prof. dr. sc. Marko Perić, dekan Fakulteta.

Zahvalni smo što su iz Hrvatski nogometni savez prepoznali našu inicijativu povodom godišnjice upisa 50.-te generacije studenata na prijediplomske studije i odazvali se pozivu da prime priznanje za veliki doprinos stvaranju prepoznatljivosti hrvatskog turizma.

Želimo puno uspjeha u budućim utakmicama!