Prezentacije studentskih znanstveno-istraživačkih projekata realiziranih u sklopu 6. ciklusa na FMTU

03.07.2023.

U utorak, 20. lipnja 2023. održane su javne prezentacije uspješno realiziranih studentskih projekata prijavljenih u sklopu 6. ciklusa studentskih znanstveno-istraživačkih projekata na FMTU.

Istraživački timovi prezentirali su projekte:

• „Biciklom do kaštela – povezivanje cikloturizma i turizma baštine na otoku Krku“ –  Asja Kantar (FMTU), Nika Pufek (FMTU) i Dorian Skoković (EFRI) pod mentorstvom prof. dr. sc. Zrinke Zadel.
  • „Utjecaj međunarodne mobilnosti na budući razvoj karijere studenata“ – Aleksandra Markovska (FMTU), Lana Plazibat (FMTU), Matea Habuš (FMTU), Stela Novaković (FMTU) i  Isidora Dabić (Univerzitet Singidunum) pod mentorstvom prof. dr. sc. Kristine Črnjar i Vedrane Čikeš, mag. oec kao suradnice.

Čestitke predstavnicama studentskih timova na uspješnoj realizaciji projekata i prezentaciji zanimljivih rezultata istraživanja.