Sklopljen partnerski sporazum između Dniprovsky State Technical University (DSTU), Kamianske, Ukraine i FMTU

16.10.2023.

11.10.2023. sklopljen je partnerski sporazum između Dniprovsky State Technical University (DSTU), Kamianske, Ukraine i Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu. Sporazum su potpisali Rektor prof. dr. sc. Vitalii Guliaiev i Dekan prof. dr. sc. Marko Perić. Glavna svrha ovog sporazuma je uspostavljanje dugoročne suradnje radi unaprjeđenja suvremenog obrazovnog sustava na DSTU i razmjene radnog iskustva, razvoja znanstvenih, obrazovnih, kulturnih i međunarodnih odnosa. Sporazumom su ujedno definirana konkretna područja suradnje, uključujući obrazovni rad, znanstveni rad, te ostali oblici potencijalne suradnje.