U sklopu projekta CROCUS održava se sastanak u Veszpremu

13.09.2024.

U Mađarskom gradu Veszpremu održava se sastanak CROCUS projekta na kojem u ime Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu sudjeluju prof. dr.sc. Zrinka Zadel, prof. dr. sc. Dora Smolčić Jurdana i izv. prof. dr. sc. Elena Rudan. Tijekom tri dana održavanja, od 11. do 13. rujna, raspravlja se se o početku aktivnosti u sklopu radnih paketa WP4 i WP5 te se održavaju radionice istraživanja koncepta Living Lab-a, definiranja istraživačkih pristupa za prikupljanje sekundarnih podataka, anketa i intervjua, kao i radionice o izradi prototipa poslovnog modela za koncept partnerskih Living Lab-ova. Članice tima našeg Fakulteta na čelu sa voditeljicom tima i projekta za FMTU prof. dr. sc. Zrinkom Zadel prezentirale su prekogranično područje SLO – HR (Matulji i Ilirska Bistrica) gdje će se provoditi aktivnosti jednog od 8 Living Lab-ova unutar CROCUS projekta. U petak, 13. rujna 2024. održat će se  konzorcijski sastanak gdje će se dati pregled statusa svih tekućih aktivnosti projekta.