Upisana nova generacija polaznika poslijediplomskih sveučilišnih doktorskih studija

20.12.2023.

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Opatija je 08.12.2023. upisana nova generacija polaznika na poslijediplomske sveučilišne doktorske studije „Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu“ i „Menadžment održivog razvoja“. Polaznici će završetkom studija dobiti akademski stupanj doktor znanosti (dr.sc.). U izvođenju doktorskih studija sudjeluje niz eminentnih znanstvenika s matičnog Fakulteta i drugih znanstvenih institucija iz zemlje i inozemstva.

Doktorande su pozdravili dekan Fakulteta prof. dr. sc. Marko Perić, voditeljice studija prof. dr. sc. Sandra Janković i prof. dr. sc. Dora Smolčić Jurdana, prodekanica za znanstvenu i stručnu djelatnost prof. dr. sc. Zvonimira Šverko Grdić te tajnice studija doc. dr. sc. Jelena Mušanović i dr. sc. Tanja Fatur Šikić.