Anketiranje studenata – ljetni semestar 2022./2023.

31.05.2023.

Poštovane/i studentice i studenti,

U razdoblju od 31. svibnja do 10. srpnja 2023. godine u sklopu Studomata provoditi će se online anketiranje studenata. Stoga Vas ljubazno molimo da ispunite online upitnik za svaki predmet kojeg ste slušali u ljetnom semestru akademske godine 2022./2023.

Molimo Vas da ispunjavanju upitnika pristupite s ozbiljnošću i posebnom pažnjom. Vaše nam je mišljenje od izuzetne važnosti, te Vas molimo da Vaši odgovori budu iskreni i konstruktivni.

Unos komentara nije obavezan, ali je poželjan. U komentarima je moguće izraziti svoje primjedbe, pohvale i preporuke za poboljšanje kvalitete nastave.

Ispunjavanje anketa je anonimno i dobrovoljno.

Osim što će rezultati anketiranja dati smjernice za poboljšanje kvalitete nastave, Vaše je sudjelovanje u anketiranju humanitarnog karaktera. Naime, za svaku anketu koju ispunite Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu donirati će 10 centa Dječjem domu Ivane Brlić Mažuranić u Lovranu!

Zahvaljujemo na suradnji uz srdačan pozdrav.

Odbor za osiguravanje i unapređivanje kvalitete