Dan karijera u SC Zabok

05.04.2024.

U sklopu Dana karijere 28.03.2024 u Zaboku održan je „In conversation with“  gđom. ANDREJOM VRHOVSKI, voditeljicom hotela, Terme Tuhelj d.o.o. Razgovor na temu razvoja karijere između naše bivše studentice i studenata moderirala je prof. dr. sc. Kristina Črnjar.

Osim svoga bogatoga iskustva gđa. Vrhovski upoznala je studente sa svojim karijernim putom te specifičnostima upravljanja ljudskim potencijalima u Terme Tuhelj d.o.o.. Osim preporuka na koji način uspješno planirati i razvijati  karijeru gđa. Vrhovski  studente je upoznala s načinima na koje organizacija privlači mlade ljude te što je od ključne važnosti za njihovo zapošljavanje i napredovanje.

Zahvaljujemo gđi. Vrhovski na zanimljivom razgovoru i odgovorima na studentska pitanja.