Dekan prof. dr. sc. Marko Perić sudjelovao na panelu „Holistički pristup razvoju studijskih programa menadžmenta i turizma“

28.11.2023.

U petak, 24.11.2023. godine, dekan prof. dr. sc. Marko Perić na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu sudjelovao je na 4. međunarodnoj znanstveno-stručnoj konferenciji za razvoj ruralnog turizma RRT 2023 i panelu pod nazivom „Holistički pristup razvoju studijskih programa menadžmenta i turizma“. Osim našeg dekana,  na panelu su sudjelovali i prof. dr. sc. Sanja Sever Mališ, dekanica Ekonomskog fakulteta u Zagrebu, izv. prof. dr. sc. Marjetka Rangus, dekanica Fakulteta za turizem Univerze v Mariboru, izv. prof. dr. sc. Ivan Kelić, prodekan Ekonomskog fakulteta u Osijeku i doc. dr. sc. Berislav Andrlić, prodekan Fakulteta turizma i ruralnog razvoja u Požegi.