Dobrodošli brucoši – novi članovi Eko odbora

04.12.2023.

Dana 4. prosinca 2023. održan je interaktivni  kviz koji su vodili David Kralj i Luka Vrančić studentima prve godine, postavljajući im pitanja ekoloških, socijalnih i ekonomskih aspekata održivosti. Od 27 grupa koje su se sastojale od četiri članova, top tri ekipe su ušle u Eko odbor, odnosno pozvani su na sastanak i druženje gdje se studente informiralo o radu Eko odbora, budućim ciljevima i planovima te također o samim postignućima odbora do sada. Novi članovi su se predstavili, istaknuli svoje hobije, interese i istaknuli na kojim područjima bi se htjeli aktivno uključiti u rad. Sakupio se pozamašan broj novih ideja čime će se zajedničkim snagama ostvariti i doprinijeti nekim od 17 ciljeva održivog razvoja. Na sastanku su se studenti okrijepili ukusnim brownieom koji je vrijedno napravio kolega Luka Vrančić i sladoledom, a također su nagrađeni i poklonima, službenim šalicama Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu. Okupljanje je prošlo uspješno te Eko odbor broji nove članove iz redova brucoša!