Dodijeljene Dekanove godišnje pohvale najboljim studenticama i studentima Fakulteta u protekloj akademskoj godini

09.11.2023.

6. studenoga 2023. godine na Fakultetskom vijeću Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu svečano su dodijeljene Dekanove godišnje pohvale za ostvaren uspjeh na studiju najboljim studenticama i studentima u 2022./2023. akademskoj godini.

Tom prilikom prof. dr. sc. Marko Perić, dekan Fakulteta, pohvalio je i čestitao najboljima te uručio pohvalnicu i prigodan poklon.

Dobitnici/ce Dekanove godišnje pohvale u akademskoj godini 2022./2023.:

1.  Sveučilišni prijediplomski studij Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu

Emili Križanić – 1. godina

Nina Mrakovčić – 2. godina

Endy Terlević – 3. godina

Lucija Nikić – 4. godina

2. Sveučilišni prijediplomski studij Menadžment održivog razvoja

Marko Botica – 1. godina

Marija Mežnarić – 2. godina

Nina Mezak – 3. godina

Elena Mačinković – 4. godina

3. Sveučilišni prijediplomski studij Poslovna ekonomija u turizmu i ugostiteljstvu, modul Menadžment u hotelijerstvu na engleskom jeziku / University Undergraduate Study Business Economics in Tourism and Hospitality Hospitality Management

Luana Stepčić – 1. godina

4. Sveučilišni diplomski studij Marketing u turizmu

Mia Butković

5. Sveučilišni diplomski studij Menadžment u turizmu

Adriana Glavić

6. Sveučilišni diplomski studij Menadžment u hotelijerstvu

Kristina Kasap

7. Sveučilišni diplomski studij Održivi razvoj turizma

Mateja Marković

Svim pohvaljenim studenticama i studentima upućujemo iskrene čestitke na ostvarenom uspjehu!