Događanje

_Dan otvorenih vrata

• FTHM

Dragi srednjoškolci,

S velikim zadovoljstvom vas pozivamo na Dan otvorenih vrata koji će se održati 15.02.2024. u jutarnjem terminu u 11:00 sati i u popodnevnom terminu u 17:00 sati. Ovo je jedinstvena prilika za vas da istražite sve što naša institucija ima za ponuditi i da otkrijete raznolikost mogućnosti koje vam pružamo.

Danu otvorenih vrata možete prisustvovati uživo ili online putem poveznice.

Program Dana otvorenih vrata uključivat će:

• Predstavljanje Fakulteta i studijskih programa
  • Informacije o upisima
  • Studiram na FMTU – riječ studenata
  • Pitaj što te zanima – imate priliku postaviti pitanja, razgovarati o programima studija i saznati više o karijernim perspektivama.
  • Obilazak Fakulteta – provedite vrijeme istražujući naš Fakultet, upoznajte se sa sadržajima koji vam stoje na raspolaganju.
  • Susret s trenutnim studentima – razgovarajte s našim studentima i saznajte iz prve ruke što znači biti dio naše obrazovne zajednice.

Nadamo se da ćete nam se pridružiti na ovom posebnom događaju i dopustiti nam da vam pokažemo zašto smo ponosni na ono što radimo. Radujemo se susretu s vama!

Pridružite nam se na Danu otvorenih vrata!

Podijeli događanje na