Događanje

— 05.03.2023.

_Natjecanje

• Kampus

STEP RI znanstveno-tehnologijski park poziva studente Sveučilišta u Rijeci da se prijave na Inno4YUFE Bootcamp te sudjeluju u vikend natjecanju iz rješavanja poslovnih izazova, a koje se održava 4. i 5. ožujka 2023. u prostorima STEP RI (Radmile Matejčić 10, na Kampusu).

Ovom prilikom studenti će kroz dva dana edukacije i mentoriranja razvijati ideju koja može riješiti zadani poslovni problem (npr. povećati broj mladih kupaca kroz promociju, povećati broj usluga namijenjenih mladima, skratiti vrijeme dostave, itd.).

Tijekom događanja, studenti će se:

• upoznati s Design Thinking načinom razmišljanja i kreativnog rješavanja problema te naučiti kako ga primijeniti na zadanim poslovnim izazovima,
  • upoznati s osnovnim poduzetničkim konceptima,
  • predstaviti poslodavcima čije poslovne izazove rješavaju.

Svi zainteresirani studenti se mogu prijaviti sami ili u timu do maksimalno dva sudionika, a oni najuspješniji osvojit će vrijedne nagrade!

Više informacija o događanju i postupku prijave možete naći na sljedećoj POVEZNICI. Rok za prijavu je 2.ožujka 2023. godine.

Podijeli događanje na