Erasmus natječaji za mobilnost studenata 2023./2024.

Sveučilište u Rijeci 1. veljače 2023. raspisuje Natječaj za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u zimskom semestru ili cijeloj akademskoj godini 2023./2024. u okviru programa Erasmus. Rok za prijavu na natječaj je 4.4.2023.

Osim ovog, natječaj samo za ljetni semestar 2023./24. bit će objavljen u srpnju.

Natječaj za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse, Natječaj za mobilnost studenata u svrhu pohađanja Kombiniranih intenzivnih programa (Blended Intensive Programs – BIP) trenutno su trajno otvoreni.

Detaljne informacije o Erasmus programu, tekstovi natječaja i prijavni obrasci objavljeni su na mrežnim stranicama Sveučilišta: https://uniri.hr/o-sveucilistu/medunarodna-suradnja-i-erasmus/natjecaji-za-studente/

Glavna prezentacija Erasmus natječaja održat će se 22. veljače u 13 sati na Građevinskom fakultetu, prizemlje, dvorana G-033.

Osim toga, Info dan na FMTU će se održati u tjednu 27.2.-3.3. O točno terminu ćemo vas naknadno obavijestiti.