FMTU, Općina Viškovo i TZ općine Viškovo potpisali su Sporazum o realizaciji stručne prakse studenata

14.03.2024.

Općina Viškovo, TZ općine Viškovo i Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci potpisali su Sporazum o realizaciji stručne prakse studenata Fakulteta te na taj način postali partneri u dijelu nastavnog procesa.

Sukladno Sporazumu kojeg su potpisali općinska načelnica Sanja Udović, direktorica Turističke zajednice općine Viškovo Marina Jurić i dekan Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Marko Perić, Općina Viškovo i Turistička zajednica će poticati i omogućavati obavljanje stručne prakse za potrebe Fakulteta s ciljem što kvalitetnije izobrazbe studenata iz područja turizma i održivog razvoja. Općinska načelnica Sanja Udović zahvalila je Fakultetu na ovoj inicijativi rekavši kako je dobro da studenti dio prakse provode u jedinicama lokalne samouprave.

Načelnica, direktorica TZ-a i dekan iskoristili su ovaj susret i za razgovor o budućoj suradnji u području projekata, studentskih istraživanja i edukacija.