FMTU u digitalnoj transformaciji projekta EDIH Adria

30.11.2023.

Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu sudjelovao je na EDIH ADRIA godišnjoj konferenciji & Meet up-u koji se održao 30. studenog 2023. u Infopbip-u u Vodnjanu te 11. prosinca 2023. godine na Bootcampu za digitalnu transformaciju na STEP Ri-u u Rijeci. Time je Fakultet kao javna ustanova počela koristiti usluge EDIH Adria  – projekta Europskog centra za digitalne inovacije „European Digital Innovation Hub Adriatic Croatia.  Članovi konzorcija EDIH Adria su Sveučilište u Rijeci, Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Smart RI d.o.o., STEP RI d.o.o.,  Ericsson Nikola Tesla d.d. i Infobip d.o.o. Sudjelovanjem u ovom projektu Fakultet će pokrenuti digitalnu transformaciju svog poslovanja te uz pomoć stručnjaka umrežavanjem i sinergijskom suradnjom postati dio inovacijskog ekosustava.