Menadžment kamping resorta – terenska nastava

22.04.2024.

U periodu od 19. do 21. travnja održala se ovogodišnja terenska nastava jedinstvenog programa cjeloživotnog obrazovanja „Menadžmenta kamping resorta“!

Terenska nastava se održala u Premium kamping resortu Krk na otoku Krku u organizaciji Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci.

Polaznici su bili smješteni u mobilnim kućicama, upoznali su se s operativnim funkcioniranjem kampa te su imali priliku razgledati kamper tvrtke Bauer Caravan Centar iz Zagreba. Također, razgledali su još i Ježevac Premium Camping Resort, uspješni mali kamp Bor u Krku te kamp Omišalj.

Najuspješniji polaznici i osvajači ovogodišnjih nagrada su:

1. Marin Sossa, osvojena prva nagrada – vikend boravak u mobilnoj kućici (Kamping udruženje Hrvatske)
  2. Daniela Zec Beaković, osvojen druga nagrada – tri dana besplatnog najma kampera (Camper Joy)
  3. Alen Banko, osvojena treća nagrada – vikend boravak u glamping šatoru (Arena Hospitality Group)

Polaznicima od srca čestitamo na postignutom uspjehu i osvojenim nagradama!

Koristimo priliku zahvaliti svim partnerima i suradnicima koji su s nama podijelili svoje vrijeme te vrijedno iskustvo i znanje!