Na FMTU potpisani Ugovori o provedbi znanstvenih projekata

26.04.2024.

Dana 25. travnja organizirali smo potpisivanje Ugovora o provedbi znanstvenih projekata koje financiraju Sveučilište u Rijeci i Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.

Potpisivanju su prisustvovali Dekan Fakulteta prof.dr.sc. Marko Perić, prodekanica za znanstvenu i stručnu djelatnost prof.dr.sc. Zvonimira Šverko Grdić te voditelji projekata.

Teme i voditelji projekta su:

• Non fungible tokens: benefits and challenges in repositioning and development of the Croatian tourism (prof.dr.sc. Christian Stipanović)
  • The importance of financial instruments toward sustainable development and green economy (izv.prof.dr.sc. Sabina Hodžić)
  • Perception of Kvarner as a tourist destination for beauty and health (prof. dr.sc. Romina Alkier)
  • Advertising Personalization and Marketing Comfort in Data– Driven– Communications Strategies (izv.prof.dr.sc. Ana Čuić Tanković)
  • Factors Contributing to the Resilience of a Tourist Destination to External Shocks (izv.prof.dr.sc. Daniel Dragičević)

Voditeljima i istraživačima želimo uspješan rad na projektima i ostvarenje zacrtanih ciljeva.