Obavijest – studentski izbori 2024

05.06.2024.

Raspisuju se studentski izbori za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci u 2024. godini za mandatno razdoblje ak. god. 2024./2025. i 2025./2026.
Izbori će se održati u petak 28. lipnja 2024. godine od 08:00 do 20:00 sati, neposrednim glasovanjem putem online Informacijskog sustava za elektroničko glasovanje dostupnim na www.izbori.sz.uniri.hr.

Kandidature za studentske izbore trebaju sadržavati:

• obrazac 2 Pravilnika o provedbi izbora za izbor studentskih predstavnika u Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i studentske zborove sastavnica Sveučilišta u Rijeci
  • Curriculum vitae
  • Plan kandidature
  • Potvrde iz evidencije studija (o studentskom statusu, broju ostvarenih ECTS bodova u posljednje dvije godine te nekažnjavanju).

Kandidature je potrebno dostaviti na mail adresu izbori.fmtu@sz.uniri.hr (ili osobno u Dekanat).

Odluka o odgodi glasovanja, ovdje.