Održan GREENPACT Collaboration Lab Zeleni Hackathon

22.03.2024.
/ Vijesti / /

Na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu 21. i 22. ožujka 2023. godine održao se GREENPACT Collaboration Lab hackathon u okviru Green Days na FMTU.

Milenijalci i Gen Z uz pomoć Step Ri mentora sudjelovali su u rješavanju realnih izazova iz prakse s kojima se turističke tvrtke suočavaju u procesu kružne ekonomije i zelene transformacije.

Kroz vođene radionice, zadatke i primjere studenti su izgradili nove ideje, rješenja i prilike za održivo poslovanje. A najbolji timovi odnijeli su i nagrade!

Zahvaljujemo Step Ri – Edukacijskom centru na podršci te Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa, Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa te Marina Punat na odličnoj suradnji i prikazu svojih realnih izazova u poslovanju. Hvala i svim studentima koji su aktivno sudjelovali i pokazali svoju kreativnost i inovativnost u rješavanju problema zelene tranzicije!