Održan kick-off sastanak projekta SITE

08.04.2024.
/ Vijesti / /

U okviru projekta SITE (Shaping Inclusive Tourist Experiences ) financiranog u sklopu programa Interreg Italija-Hrvatska održan je kick-off sastanak u Trstu 19. i 20. ožujka 2024. godine.

Sastanku su prisustvovalečlanice projektnog tima Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu izv. prof. dr. sc. Nataša Kovačić, izv. prof dr. sc. Daniela Soldić Frleta, izv. prof. dr. sc. Jelena Đurkin Badurina, te Simone Stankić mag.oec., univ. spec. stud. eur.

Projekt SITE bavi se korištenjem koncepta univerzalnog dizajna u svrhu stvaranja nediskriminirajućih rješenja za kvalitetnije sudjelovanje u turizmu osoba s posebnim potrebama, i to ne samo osoba s invaliditetom, već i obitelji s malom djecom, starijih osoba i ostalih specifičnih skupina.

Vodeći partner je Sveučilište o Trstu, a više o projektu moguće je saznati na: https://fthm.uniri.hr/istrazivanja-i-projekti/eu-projekti/