Održan panel “Mogu li poduzetnici živjeti zdravo? … i od toga zarađivati?”

15.11.2022.

15.11.2022. godine u prostoru Centra za karijere i stručnu praksu održan je panel “Mogu li poduzetnici živjeti zdravo? … i od toga zarađivati?” kojeg je organizirao Hubbazia – centar za inovacije u turizmu – Opatija u suradnji s Fakultetom za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu.Na panelu su sudjelovale: dr. sc. Nataša Kovačić, izvanredna profesorica Fakulteta za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu, Daniela Butorac, voditeljica Odjela zdravstvenog turizma, Thalassoterapija Crikvenica i Andreja Ratković, Prokulica – trgovina lokalnom, eko i bio organskom hranom.Moderatorica panela je bila Vedrana Lisica.Cilj ovoga panel-razgovora je bio približiti mogućnosti i utvrditi temelje za kreiranje turističke ponude koja se bazira na zdravom načinu života – zdravstvenim uslugama, sportu i rekreaciji.