Održan prvi projektni sastanak ERASMUS+ projekta GreenTEA

12.12.2023.

Na Eszterházy Károly Catholic University u mađarskom gradu Eger, od 21 – 22. 11. 2023. održan je prvi sastanak projekta „Unapređenje obrazovanja o zelenom turizmu u visokoškolskom sustavu kroz razvoj alternativnih prilika za učenje“ (akronim: GreenTEA, ID 2023-1-HU01-KA220-HED-000156471).  Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu Sveučilišta u Rijeci (FMTU) partner je na projektu, skupa s Politechnic Institute of Bragança i  PortugalNTN iz Portugala, Institutom za poljoprivredu i turizam iz Hrvatske, Satakunta University of Applied Sciences iz Finske, a vodeći partner je Eszterházy Károly Catholic University iz Mađarske. Na sastanku su FMTU predstavljale Jelena Đurkin Badurina i Daniela Soldić Frleta.

Okupljeni partneri raspravljali su o svim aspektima projekta, uključujući izradu edukativnog materijala i stvaranje online platforme za učenje, te usuglasili hodogram nadolazećih aktivnosti.