Održana Promocija turističkih vodiča na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu!

03.04.2024.

U utorak, 26. ožujka 2024. godine održali smo  promociju turističkih vodiča na našem fakultetu. Veliko oduševljenje i potpora polaznicima pružena je kroz srdačne pozdrave voditeljice programa dr. sc. Alenke Šuljić Petrc, prodekanice za poslovne odnose i voditeljice cjeloživotnih programa izv. prof. dr. sc. Elene Rudan, predavača Sandre Bandera i Nikole Špehara, te tajnice programa, Jasne Lasinger Silađev. Ovaj put, nastava je bila organizirana u hibridnom modelu, a nezaboravan dio seminara bio je terenski dio, gdje su polaznici kroz praktične vježbe imali priliku pripremiti se za stručni ispit. Pravo ispitno okruženje dočekat će ih kada se susretnu sa svojim prvim gostima! Ponosno ističemo da su naši dragi kandidati uspješno završili za Primorsko-goransku, Ličko-senjsku i Istarsku županiju!

Čestitamo im na postignutom uspjehu i želimo mnogo sreće u budućim profesionalnim izazovima!